Dąbrowskie Wodociągi nagrodzone 

Thursday, April 02, 2015 9:10:00 PM

Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o. w ostatnim czasie otrzymały trzy prestiżowe nagrody: Szmaragd Solidności, Gazelę Biznesu oraz godło Jakość Roku. Nagrody potwierdzają rzetelność i wiarygodność firmy, która jest jedną z czołowych na rynku lokalnym, wyróżniającą się w branży firm wodociągowo-kanalizacyjnych.

Szmaragd Solidności

Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o. po raz dwunasty w historii programu gospodarczo – konsumenckiego „Solidna Firma” pozytywnie przeszły weryfikację pod kątem rzetelności wobec biznesowych partnerów i klientów. Andrzej Malinowski – Prezes Zarządu Dąbrowskich Wodociągów Sp. z o.o. odebrał nagrodę specjalną – Szmaragdową Statuetkę oraz Certyfikat Solidna Firma 2014 za terminowe regulowanie zobowiązań oraz poszanowanie ekologii i praw konsumenta. Warto dodać, że Dąbrowskie Wodociągi są jedną z dwóch firm w Polsce, które otrzymały to wyróżnienie. – Tym bardziej traktujemy nagrodę jako prestiżową. To sukces wszystkich pracowników, potwierdzający ich wysokie kompetencje i zaangażowanie – mówi Andrzej Malinowski.

Celem programu „Solidna Firma” jest propagowanie zasad etyki biznesowej, a szczególnie rzetelności, uczciwości i terminowości w kontaktach z kontrahentami. To także promocja dla firm, które przestrzegają praw konsumenta i zasad wolnej konkurencji. – Uzyskanie najwyższego wyróżnienia, jakim jest Szmaragd Solidności, jest dla nas ukoronowaniem wieloletnich starań, by wypracować z naszymi klientami relacje oparte przede wszystkim na rzetelności i wzajemnym szacunku – dodaje Andrzej Malinowski.

Gazela Biznesu

Dąbrowskie Wodociągi znalazły się również w gronie wyróżnionych laureatów XV jubileuszowej edycji Gazel Biznesu 2014. Tym razem weryfikacji poddane zostały wyniki osiągnięte przez Małe i Średnie Przedsiębiorstwa w okresie od 2011 do 2013 roku. Spółka już po raz ósmy zdobyła ten zaszczytny tytuł, znajdując się w gronie jedynie dziesięciu firm z Dąbrowy Górniczej. Tym samym udowodniła, że należy do ścisłego grona liderów wśród przedsiębiorstw w województwie śląskim.

Ranking Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. W Polsce ranking przygotowywany jest przez ekonomiczny dziennik Puls Biznesu, a w Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii przez siostrzane gazety.

Jakość Roku

Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o. otrzymały także godło Jakość Roku 2014 w kategorii Usługa za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków. Dla Spółki jest to potwierdzenie, że jest rzetelnym i kompetentnym przedsiębiorstwem, wyróżniającym się najwyższą jakością obsługi Klienta i świadczonych usług, wspierającym działania proekologiczne mające na celu podnoszenie jakości i standardów życia.

Godło Jakości to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom w kilku kategoriach (produkt, usługa, innowacja, ekologia, wybór Polaków).O przyznaniu Godła Jakości decyduje Kapituła Konkursu, złożona ze specjalistów z wieloletnim uznaniem na rynku. Z tego właśnie powodu Godło Jakości to tak cenne wyróżnienie. Dokonując oceny zgłoszonych wniosków, członkowie Kapituły przeanalizowali merytoryczne wskaźniki jakościowe, systemy ISO, wewnętrzne systemy kontroli jakości, certyfikaty i atesty, zaangażowanie pracowników w system kontroli jakości oraz rolę i miejsce polityki jakościowej w misji i celach rozwojowych zgłoszonych podmiotów. Dodatkowo kandydaci musieli pozytywnie przejść audyt, wypełnić ankietę weryfikacyjną oraz dostarczyć zaświadczenia o niezaleganiu z ZUS i US. Godło zostało przyznane tylko firmom, które charakteryzują się najwyższą jakością świadczonych usług.

PWiK Dąbrowa G�rnicza

Internetowe Biuro Obs�ugi Klienta
Pogotowie Wodno kanalizacyjne 994
© 2006 - 2018 Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza
Dom mediowy Pimedia