Wiktoria Znak Jakości Przedsiębiorców

Dąbrowskie Wodociągi zostały laureatem statuetki Wiktoria Znak Jakości Przedsiębiorców, największego wizerunkowego konkursu gospodarczego. W konkursie brało udział 586 firm, ale Dąbrowskie Wodociągi okazały się jedną z najlepszych w Polsce. Prestiż nagrody jest tym większy, że w składzie jury goszczą najważniejsi ludzie ze świata nauki, kultury, mediów i polityki.

Statuetki Wiktorii przyznawane są przez Fundację WIP – warto im pomóc. W tegorocznej, 21 edycji konkursu wzięło udział 8200 firm. Wśród nich były Dąbrowskie Wodociągi. Podczas obrad jury, które odbyły się 12 września 2018 roku, wyłoniono laureatów konkursu Wiktorii Znaku Jakości Przedsiębiorców. Jednym z nich były Dąbrowskie Wodociągi. Wręczenie statuetek miało miejsce 27 października 2018 roku. Uroczysta gala odbyła się w Warszawie w Airport Hotel Okęcie.

Dąbrowskie Wodociągi nie raz udowodniły, że są rzetelną i solidną firmą o czym świadczą nagrody, które zdobyli w poprzednich latach. Były to między innymi „Kryształy PR-u”, certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” oraz tytuł „Gazeli Biznesu” w rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm.

Tegoroczną edycję plebiscytu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców honorowym patronatem objęli między innymi Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Pracodawcy RP, wojewodowie i marszałkowie województw, Związek Powiatów Polskich.